Niesamowite numery w historii dużego lotka.

Od początku trwania lotto, zdarzyło się jedynie tylko kilka razy, aby główna wygrana nie została odebrana. Ci, którzy grają pasjami i regularnie puszczają kupony, są zazwyczaj na bieżąco z wynikami. Ostatnie wyniki dużego lotka, czyli gry, cieszącej się największą popularnością i zarazem najstarszej gry totalizatora sportowego możemy sprawdzić zarówno w kolekturze, jak i online.

Jak sprawdzić wyniki

Jeśli przegapiliśmy losowanie dużego lotka, czyli lotto, możemy wejść na stronę internetową totalizatora sportowego i sprawdzić swoje liczby. Pamiętajmy, że wyniki pojawiają się po około piętnastu minutach od zakończenia losowania na żywo. Drugim sposobem jest udanie się do kolektury i sprawdzenie swoich liczb. Możemy to zrobić przy pomocy maszyny skanującej kupony lub przez podanie pracownikowi punktu lotto, kuponu. Ostatnie wyniki dużego lotka są też publikowane na stronach internetowych zajmującej się grami liczbowymi i obstawieniami. Jednak najbardziej wiarygodną stroną z wynikami jest właśnie strona internet owa totalizatora.

Zasady gry

Aby kupon był ważny, należy skreślić 6 z 49 liczb. Mamy do wyboru opcję na chybił- trafił lub możemy samodzielnie skreślić numery. Zarówno osoby, które ufają swemu szczęściu i grają na chybił- trafił oraz osoby, które kalkulują i grają systemami sobie tylko znanymi, lub też stale obstawiają te same numery, mają równe szanse na wygraną. Oprócz tego, dodatkowo możemy wybrać opcję Lotto Plus, wtedy skreślone liczby biorą udział w dodatkowym losowaniu o milion złotych.

Najdziwniejsze liczby w lotto

Ostatnie wyniki dużego lotka mogą wprawić w osłupienie niektórych graczy. Najczęstszym przypadkiem są liczby, które zostały wylosowane w obrębie jednej dziesiątki. W 2007 roku 29 sierpnia, maszyna losująca wylosowała następujące numery: 39, 41, 43, 45, 47 i 48. Wówczas, główną wygraną podzieliło się aż 9 osób!
W 2010 roku również padły niesamowite numery, a mianowicie były to wylosowane 25 marca- 3,4,5,9,27,44. Zwycięzcą okazał się tylko jeden gracz, który zakupił jeden kupon metodą chybił- trafił. Jak widać w lotto, czyli dawnym dużym lotku każdy może wygrać, a emocje sięgają zenitu.
Marzenie o dużej wygranej, może się ziścić. Ciekawym jest fakt, że bardzo często wygrywają ,,weekendowi” gracze, którzy nie często skreślają kupony. Zdarza się, że milionerem zostaje osoba, która postanowiła spróbować szczęścia na stacji benzynowej, wracając do domu, czy tankując samochód. Taka niespodzianka w postaci głównej wygranej, gdzie pula sięga kilku milionów złotych, przy małym nakładzie finansowym, kiedy gracz kupuje zaledwie jeden kupon, to rzeczywiście niebagatelny prezent od losu.

Author: siberian-husky.com.pl